Ковролін для магазину

Знайдено: 1 - 24 серед 63 товари

Вибрать підлогове покриття для громадських приміщень в Києві досить важко. Необхідно враховувати високу ступінь навантажень на вироби, адже від впливу навантаження залежить зносостійкість підлог і їх довговічність. Тому при виборі ковроліну для магазину, віддавати перевагу слід тим моделям, які володіють надійними характеристиками. Вироби мають широку область використання. Ковролін набувають для готелів, ресторанів, торгових центрів та інших приміщень.

Особливості ковролінового покриття

Правильно підібраний магазинний ковролін здатний наповнити інтер'єр певним комфортом і затишком. Такий вид покриття є незамінним в готелях, де комфортні характеристики є одним із важливих завдань. Крім того, що ковролін магазинний стане оптимальним варіантом в якості підлогового покриття для громадських коридорів та інших приміщень, він має ідеальні технічні параметри. Ковролін для магазину має високий ступінь звукоізоляції і теплоізоляції, яка має здатність зберігати теплові ресурси в різні пори року. Варто також відзначити наявність шумоізоляції, завдяки якій гучний шум у великих приміщеннях буде більш приглушений.

Як вибрати ковролін для магазину

Перед покупкою ковроліну в Києві слід звернути увагу на щільність ворсу і матеріал, з якого виготовлено виріб. Від цих характеристик залежить зносостійкість килимового покриття і термін його експлуатації. При згині полотно жодним чином не повинно обсипатися. Штучні вироби є більш стійкими до стирання, тому для комерційних приміщень з високим ступенем навантаження такі моделі стануть ідеальним рішенням.

Варто відзначити, що ковролін для приміщень комерційного типу посилюються спеціальними підкладками, які сприяють додаткового захисту від механічних впливів і підвищують амортизаційні показники виробів. Догляд за ковроліном досить простий, використання пилососа і періодична чистка з миючими засобами.

Купити ковролін для магазину оптом?

Якщо ви ще не знаєте, який ковролін вибрати для магазину або іншого виду приміщень, тоді рекомендуємо відвідати наш інтернет магазин scentr.com.ua. У магазині представлені різноманітні моделі ковроліну для магазинів за оптовими цінами. У Києві представлено підлогові покриття побутового, комерційного, виставкового та інших видів.

Завдяки різноманітності кольорових гам, достатку фактур і великому вибору матеріалів, можна підібрати необхідні моделі, які стануть невід'ємною частиною сучасного інтер'єру. Якщо ви ще не визначилися, який ковролін для магазину купити, тоді наші фахівці нададуть консультацію та допоможуть зробити правильний вибір.