Грунтовки

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Види грунтовок, застосування і переваги

При ремонті квартири і будинок будівельники використовують різні оздоблювальні матеріали, такі як: штукатурку, гіпсокартон, фарбу і шпалери. Для міцного зчеплення будівельних матеріалів з поверхнею їх слідують обробити спеціальним засобом - грунтовка. Цей будівельний матеріал забезпечує якість і довговічність виконаного ремонту.

Її використовують, щоб підготувати поверхню для нанесення фарбових матеріалів і наклеювання шпалер та іншої обробки. Грунтовка для стін забезпечує надійний зв'язок криють елементів з поверхнею і вирівнює її вбираючі здатності. Грунтовка для металу захищає матеріал від корозії. Грунтовка для підлоги захистить поверхню від запліснявілих і грибка.

Якщо ви хочете купити грунтовку, то варто визначиться, які завдання вона повинна виконувати:

  • зміцнити робочу площину;
  • поліпшити зв'язок стіни і підлоги з оздоблювальним матеріалом;
  • дозволяє рівномірно наносити клей і фарбу;
  • поліпшити поверхню для шпалер і плиткового клею;
  • здатні зменшити витрату лакофарбових матеріалів;
  • здатні запобігти виникнення запліснявілі і грибка.

Часто всі ці властивості об'єднує грунтовка універсальна. Але варто враховувати, що кожна оброблювана поверхня вимагає спеціального покриття.

Вибираємо грунтовка для бетону, дерева і металу

Грунтовка по бетону буває трьох видів: для внутрішніх робіт, для зовнішніх, для глибокого проникнення. Для зовнішніх робіт її використовують, щоб зменшити витрату фарби і поліпшити зчеплення. Це досягається за рахунок закупорки дрібних пір і щілин. Також її можна використовувати, додаючи в розчин фарби і кольором. Використання грунтовки дозволяє заощадити кошти.

Використовуючи ґрунтовку для бетону для внутрішніх робіт ви вбережете стіни від появи грибка і цвілі, а також покращують зчеплення з поверхнею оздоблювальних матеріалів.

Грунтовка глибокого проникнення для бетону здатна просочити поверхню до 1 см в глиб. Вона ідеально вирівнює поверхню за рахунок склеювання найдрібніших частинок.

Грунтовка по металу використовується, щоб захистити матеріал від корозії. Її наносять перед фарбуванням поверхні. Також вона захищає від розшарування шару фарби, створює спеціальну плівку між металом і фарбою і робить поверхню більш рівною. Для захисту металу можна використовувати епоксидну грунтовку. Поліуретанова грунтовка - універсальний матеріал, який підходить і для дерева, і для металу, і для бетону.

Грунтовка для бетонної підлоги використовується, щоб зміцнити поверхню перед нанесенням фарби або плиткового клею. Володіє водовідштовхувальними властивостями, перешкоджає видавлювання солей на поверхню, збільшує термін експлуатації покриття.

Купівля грунтовки в Києві

У магазині «Стайл-Центр» ви знайдете великий асортимент товарів під будь-які потреби:

  • антикорозійна використовується, щоб запобігти появі іржі на поверхні металу;
  • грунтовка глибокого проникнення застосовується, щоб забезпечити рівну поверхню за рахунок закупорювання щілин;
  • антисептична запобігає появі грибка і цвілі;
  • фасадна не дає волозі проникати в основу стін.

Основна перевага - невелика ціна грунтовки. При цьому ефект, який вона забезпечує при ремонті неоціненний. Якщо у вас виникли труднощі з вибором необхідного матеріалу, ви можете зателефонувати на гарячу лінію і менеджери допоможуть вам вирішити проблему.