Спортивный линолеум

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Розглядаючи спортивне пвх покриття, варто звернути увагу на те, що ця дія спрямована на забезпечення широкого ряду функцій в спортивному залі. В першу чергу спортивний лінолеум дозволяє пом'якшувати удари в процесі падіння спортсменів, перешкоджати утворенню ефекту ковзання і знижувати можливий рівень термічно опіків.

Для яких приміщень необхідний спортивний лінолеум?

Часто виникає питання, для яких приміщень підійде спортивні ПВХ покриття? По-перше, це ідеальний варіант для абсолютно будь-якого спортзалу. Також це незамінний елемент для тренажерних залів і всіляких фітнес-центрів. Це пов'язано з тим, що верхній шар покриття має властивість антиковзання, завдяки чому можна безпечно займатися в залі і не переживати про те, що під час фізичних вправ відбудеться травма.

Лінолеум для спорту стане відмінним варіантом підлогового покриття для спортивних залів для дітей, а також в шкільних установах. Крім того, що таке покриття забезпечує високу безпеку, воно має високі показники технічної зносостійкості. Це актуально для дитячих майданчиків, де хлопці проводять велику кількість вільного часу. Саме цей показник буде відповідати за збереження яскравості і загального зовнішнього вигляду лінолеуму. За рахунок цього спортивний зал для дітей завжди буде красивим і незабутнім.

У тому випадку, якщо ви потребуєте в красивому оформленні власного домашнього залу для спорту, то спортивний лінолеум grabo стане вашим помічником. А для будь-якого майданчика закритого типу спортивний лінолеум незамінним елементом завдяки широкої різноманітності відтінків, доступною вартості, а також іншим характеристикам.

Спортивний лінолеум і його структура

Спінений ПВХ перебувати в основі лінолеуму для спорту, який виступає серйозним амортизатором. За рахунок основи спіненого типу можна виконувати кілька функцій. В першу чергу вона зможе зменшити силу удару в тому випадку, якщо людина падає, а також подібна підкладка є тим елементом, який сприяє створенню більш комфортних умов в процесі занять у спортивному залі. Вона не дає можливості м'язам перевтомлюватися, а також зменшує навантаження на хребет.

За рахунок армуючої сітки, створеної з нетканого скловолокна, відбувається максимально рівномірний розподіл навантаження.

Верхній шар являє собою ПВХ матеріал, який обробляється за допомогою полівінілхлориду. Це сприяє тому, що поверхня взуття має хороше зчеплення з поверхнею спортивного покриття. А щоб в процесі експлуатації ми не переживали за власне здоров'я, верхній шар обробляється фунгініціднимі і бактерицидними засобами.

Переваги лінолеуму для спорту

Спортивний лінолеум, який використовується на спортивних майданчиках і в залах, є наступні переваги:

  • високий показник зносостійкості, завдяки чому покриття тривалий час має гарний зовнішній вигляд;
  • може використовуватися в різних приміщеннях будь-якого розміру;
  • зручний в процесі укладання, так як може бути використано кілька варіантів;
  • широкий асортиментний ряд, завдяки чому можна підібрати спортивне покриття для будь-якого приміщення.

Чому звертатися в Стайл-Центр

Стайл-Центр магазин пропонує широке розмаїття спортивного лінолеуму, з яким можна ознайомитися в каталозі. У нас є як відрізний лінолеум для спортзалу, так і в рулонах. Вартість на лінолеум для спортивних залів у нас найдоступніша, особливо, якщо здійснювати покупку в великих обсягах.

Оформити замовлення можна на нашому сайті, де ми зможемо вам попередньо порахувати вартість, а також допомогти в плані вибору ідеального спортивного лінолеуму.

Часто задаваемые вопросы про Спортивный линолеум Киев Украина

✅ Какие самые популярные товары в категории Спортивный линолеум Киев Украина в 2020 году ❓

🔝 ТОП-3 самых популярных товаров в категории Спортивный линолеум Киев Украина магазина Стайл-центр Линолеум Gimfit 60 (Джимфит 60) Grabo

✅ На какие бренды категории Спортивный линолеум Киев Украина стоит обратить внимание в магазине Стайл-центр❓

В категории Спортивный линолеум Киев Украина представлены следующие бренды 💎 - Grabo

✅ Какие самые дешевые товары в категории Спортивный линолеум Киев Украина ❓

☘️ Самые бюджетные позиции из категории Спортивный линолеум Киев Украина в интернет магазине Стайл-центр - Линолеум Gimfit 60 (Джимфит 60) Grabo

✅ Почему магазин Стайл-центр так популярен❓

  • Широкий ассортимент предложенных моделей изделия;
  • Скорость оформления заказа составляет не более 5 секунд
  • Наличие строительной лицензии позволяет нам предоставлять также комплекс услуг
  • Поставки покрытий для пола от европейских производителей
  • Удобные способы оплаты и быстрая доставка