Ковролін для готелів

Знайдено: 1 - 24 серед 87 товарів
1 003,00грн
Ціна опт - договірна

Ковролін є прекрасним матеріалом для підлогового покриття, який має всі позитивні якості звичайних килимів. Завдяки високій ворсистості на такій поверхні неможливо посковзнутися. Під час ходьби по цьому матеріалу істотно знижуються навантаження на опорно-рухову систему, хода стає більш легкою і пружною.

Рулонний ковролін має складну основу, тому виробники роблять різноманітні форми, використовують різні способи кріплення ворсинок. Ковролін для готелів в Києві - це відмінний варіант, який користується величезною популярністю. М'яке, безшумне і тепле підлогове покриття використовують також в хостелах, пансіонатах, санаторіях. В інтернет-магазині scentr.com.ua можна купити ковролін для готелів за оптовими і роздрібними цінами, на будь-який смак.

Як вибрати ковролін для готелю

Який ковролін купити для готелів? Це відповідальне завдання, що вимагає особливого підходу. При виборі обов'язково необхідно звернути увагу на наступні моменти:

  • Матеріал. Від цього параметра залежить зносостійкість покриття для підлоги. Найбільш довговічними є різновиди з поліаміду, нейлону.
  • Густота. Для номерів підійде мінімальний клас - 31. При середньої прохідності знадобиться ковролін класу 32 (коридор, зал для конференцій, номер). Для холів, ресторанів і барів потрібно високий клас - 33, оскільки це зазвичай багатолюдні місця. Низькі класи (21-23) підійдуть тільки для житлових приміщень.
  • Просочення. Матеріал, оброблений спеціальними засобами, прослужить набагато довше. Крім того, просочення забезпечує ковролін готельний брудовідштовхуючими, антистатичним і антибактеріальним властивостями. Догляд за таким покриттям, його очищення стає легше.
  • Дизайн, колірне рішення. Комерційний ковролін для готелів повинен ідеально вписуватися в загальний інтер'єр, вигідно доповнювати і підкреслювати його. Для місць з великою прохідністю рекомендовані покриття темних відтінків, для невеликих кімнат ідеально підійдуть світлі тони і їх поєднання.

Ковролін для готелів купити оптом і в роздріб можна на сайті scentr.com.ua в Києві. Ми пропонуємо килимові покриття для готелів будь-якого класу (люкс, бюджетні варіанти). Для висококласних готелів і номерів підвищеної комфортності застосовують дорогі і якісні покриття для підлоги. До бюджетних варіантів відносять гафтінговий готельний ковролін різність щільності за оптовими цінами.

Ковролін для готелів в Києві за оптовою ціною

Наша компанія співпрацює з перевіреними постачальниками, тому висока якість ковроліну для готелів гарантовано. На усі товари є сертифікати. У нас лояльні оптові і роздрібні ціни, оскільки робота здійснюється без посередників. Ми з радістю підберемо ковролін для готелів в Києві з урахуванням всіх нюансів!