Будівельна хімія (Будхімія) Київ Україна

Знайдено: 1 - 24 серед 48 товарів

Хімія для будівництва: область застосування і різновиди

На полицях магазину «Стайл-Центр» представлений великий вибір будівельної хімії для різних цілей. Ці матеріали значно полегшують ремонт і покращують його якість. У категорію товарів входять:

  • грунтовки;
  • спеціальні герметики;
  • монтажна піна;
  • суміші для обробки деревини.

Без застосування цих матеріалів не обходиться жоден будівельний процес. Їх використовують при монтажі дерев'яних і металевих вузлів, при герметизації з'єднань і інших роботах. Багато хто задається питанням про безпеку хімії для будівництва. Якщо її використовувати строго за призначенням і з рекомендаціями від виробника, то вона безпечна. Але варто пам'ятати, що покупець має справу з хімічними речовинами, і якщо не дотримуватися правил інструкції, то можна нашкодити здоров'ю.

Яка буває будівельна хімія

Загалом Будхімія можна розділити на 3 типи:

Сухі будівельні суміші, до яких відносять спеціальні розчини, клеї. Також до цього класу належать штукатурки і шпаклівки. До сухим матеріалів відносять термо- і гідроізоляційні суміші.

Лакофарбові матеріали - спеціальні розчини, які наносять на поверхню. Вони забезпечують надійне з'єднання покриваються матеріалів зі стіною або підлогою. Також він запобігає появі корозії, грибка і цвілі і вирівнюють поверхню для подальших робіт.

Спеціальні добавки в бетон і цемент. Ці елементи здатні збільшити міцність і пластичність матеріалу. Зменшити час набору міцності.

Як бачите, сьогодні на ринку є величезна кількість різних матеріалів, здатних поліпшити результати не тільки ремонту, а й будівництва в цілому.

Будівельна хімія в магазині «Стайл-Центр»

На полицях нашого магазину ви знайдете товари від світових та вітчизняних виробників за доступними цінами. Великий асортимент різної будівельної хімії дозволяє покупцеві легко знайти потрібний матеріал для ремонту. А завдяки зручним рубрикаторам і фільтрів пошуки стають набагато легше.

Якщо у вас виникли труднощі з вибором не варто засмучуватися. Ви можете зателефонувати на гарячу лінію, і досвідчені продавці проконсультують вас. Вибираючи нашу компанію ви можете бути впевнені в оригінальності товарів, так як ми займаємося прямими поставками від виробників. Ми забезпечуємо мінімальні терміни поставки будівельних матеріалів. З клієнтом ми будуємо індивідуальні відносини і ціноутворення.