Самовирівнювальні суміші, нівелірмасси Київ Україна

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів

Самовирівнювальні підлоги і їх види

Найчастіше люди вважають за краще займатися ремонтом в своїй оселі самостійно, не залучаючи фахівців. Тому і при виборі потрібних технологій зупиняють свою увагу на самих простих у виконанні, для яких не потрібно багато знань і досвіду. А так як наші виробники орієнтуються на споживача, дані технології щодня розробляють, доповнюють і пропонують покупцям. Однією з таких унікальних за своєю дією технологією є самовиравнівающаяся суміш. Її особливість полягає в тому, що завдяки своїм складом суміш лягає рівно без особливих зусиль людини. Її використовують перед укладанням різних підлогових покриттів. Нівелір-маса має низку незаперечних переваг: хороша зчіпка з підлогою, швидке висихання і стійкість до пошкоджень.

Для отримання бажаного результату, потрібно правильно вибрати вид самовирівнюючі суміші:

 1. Швидкотвердіюча самовирівнююча суміш для підлоги. Її слід вибирати, коли ви прагнете якомога швидше отримати потрібний ефект. Для даного виду бажано створювати армуючий шар при нанесенні суміші. Товщина шару не вплине на час застигання.
 2. Фінішна. Ця нівелюються суміш для підлоги створена для фінішного шару. Наноситься тонким шаром на попередньо вирівняну поверхню. Бажано наносити на висохлу стяжку або ж збільшити час висихання. Іноді цей вид суміші використовують як остаточне покриття підлог, їх можна забарвити спеціальними фарбами, щоб вони виглядали в інтер'єрі;
 3. Тонкошарова. Для простого вирівнювання статі. Але слід врахувати, що шар повинен бути не менше 0,5 см в товщину. Використовують як фінішне покриття під чистові обробки.
 4. Особлива. Цей вид сумішей використовують в малих кількостях для обробки дефектів статі (щілин і тріщин). Такі самовирівнюючі суміші для підлоги добре і швидко забезпечують зчеплення суміші з поверхнею, довговічні і міцні. Їх можна використовувати для стяжки поверхні дерев'яних підлог в якості рестайлінгу або першої укладання.

Переваги самовирівнюючих сумішей

Самовирівнювальні підлоги мають ряд переваг:

 • хороша зносостійкість;
 • великий асортимент видів дизайнерських сумішей, це і різнокольорові суміші, 3Д варіації, і широкий вибір класичних варіантів;
 • невелика вага, дозволяє використовувати їх в багатоповерхівках з ненадійними перекриттями;
 • вони стійкі до хімічного і абразивного впливу;
 • довговічність і надійність у використанні;
 • екологічно чистий склад;
 • антистатичні.

З огляду на дані характеристики, можна легко і швидко вирівняти підлоги, позбутися від дефектів і навіть створити прекрасний декоративний ефект.

Де придбати Нівілір суміш?

Компанія Стайл-Центр, зарекомендувала себе на ринку будівельних матеріалів, тільки з найкращої сторони. Це спеціалізована компанія, що працює тільки з перевіреними виробниками, які надають гарантію якості на свій товар. Ми надаємо широкий вибір якісних, надійних будівельних товарів, в тому числі сумішей за найнижчою ціною.

У нашому магазині можна купити самовирівнюються суміш або ж оформити замовлення на доставку в будь-яку точку нашої країни. Так само ви можете купити самовирівнюється. З величезної кількості представлених варіантів, ви точно виберете відповідний варіант саме для вас.

Стайл-Центр, це компанія, яка піклується про своїх клієнтів. Наші співробітники в разі необхідності, нададуть інформативні консультації, дадуть відповіді на всі питання. Замовлення виконується максимально швидко, щоб не займати ваш час. Якість пропонованих нами матеріалів, буде радувати вас довгі роки. А ціна на суміш, що самовирівнюється вас приємно здивує. Так само Ви можете подивитися іншу будівельну хімію в нашому інтернет-магазині.