Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo - Фото 1

Доступні варіанти

Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo - Фото 2 Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo - Фото 3 Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo - Фото 4 Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo - Фото 5 Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo - Фото 6 Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo - Фото 7 Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo - Фото 8 Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo - Фото 9 Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo - Фото 10 Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo - Фото 11

Додаткові зображення

Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo

Бренд: Forbo
Номер: Smaragd Marble 6400
Ціну уточнюйте
Оптова ціна від... - телефонуйте, домовимось!
В наявності
Опис

Лінолеум Smaragd Marble (Смарагд Марбл) Forbo. Київ, купити, продаж, ціни, оптом, зі складу

Лінолеум Смарагд Марбл від широко відомого виробника підлогових покриттів Форбо

Лінолеум Smaragd Marble - відгуки, опис, властивості, характеристики

Колекція контрактних ПВХ покриттів Smaragd (Смарагд), виробництва компанії Forbo (Форбо), створена з урахуванням останніх тенденцій ринку оздоблювальних матеріалів. Без всякого сумніву, Smaragd (Смарагд) є лідером на ринку контрактних гетерогенних ПВХ покриттів. Саме цю колекцію відрізняє величезна кількість виконаних об'єктів, доведена роками екстремальної експлуатації зносостійкість, надійність і невибагливість.


Основною інновацією колекції Smaragd (Смарагд) є революційний захисний шар PUR Pearl, який гарантує покриттю відмінний захист від пошкоджень, подряпин і зносу на довгі роки і надає поверхні особливу матову ідеально рівну поверхню. Крім того, на відміну від попереднього видання колекції, де антистатичними властивостями володіли лише кілька кольорів, доступних за спеціальним замовленням, в новій розробці абсолютно всі дизайни володіють струморозсіюючими властивостями 1х10 Ω. Також Smaragd (Смарагд) отримав більш високий коефіцієнт протиковзання R10 і цілком може бути використаний на об'єктах з підвищеними вимогами до травмобезпечності.
Менеджери і технологи «Стайл-Центру», спираючись на особистий багаторічний досвід, можуть зі 100% упевненістю заявити, що серед комерційних підлогових покриттів краще Смарагда - тільки Смарагд!


Підколекції Smaragd (Смарагд): 

Smaragd Classic (Смарагд Класік) – в колекції збережені основні бестселери і додані нові, сучасні та актуальні, але разом з тим продумані і збалансовані забарвлення. Колекція Smaragd (Смарагд) розроблялася в 60-х роках на замовлення міністерства охорони здоров'я Швеції, як лінолеум спеціально адаптований для використання в медичних установах. Однак його чудові експлуатаційні якості дозволили використовувати це покриття для навчальних закладів, офісів, готелів, виробничих приміщень і т.д.

Smaragd Wood (Смарагд Вуд) - колекція з 12 чудових, реалістичних «дерев'яних» дизайнів, кожний з яких створить атмосферу затишку і тепла в інтер'єрі.

Smaragd New Original (Смарагд Оригінал) - в цій підколекції вдалося зібрати воєдино простоту, елегантність і спокій однотонного кольору і настільки важливі для контрактного покриття властивості брудопоглинання. Колекція Smaragd (Смарагд) розроблялася в 60-х роках на замовлення міністерства охорони здоров'я Швеції, як лінолеум спеціально адаптований для використання в медичних установах. Однак його чудові експлуатаційні якості дозволили використовувати це покриття для навчальних закладів, офісів, готелів, виробничих приміщень і т.д.

Smaragd Marble (Смарагд Марбл) - класичні «мармурові» дизайни можуть вдало поєднуватися з мармолеум і іншими контрактними колекціями від Forbo (Форбо), створюючи неперевершені по функціональності інтер'єри в єдиному стилі. Колекція Smaragd (Смарагд) розроблялася в 60-х роках на замовлення міністерства охорони здоров'я Швеції, як лінолеум спеціально адаптований для використання в медичних установах. Однак його чудові експлуатаційні якості дозволили використовувати це покриття для навчальних закладів, офісів, готелів, виробничих приміщень і т.д.

"Стайл-Центр" надає послуги з доставки та укладання лінолеуму на території всієї України.

Поставки лінолеуму Смарагд Марбл по Україні: Київ, Харків, Львів, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг...

Телефонуйте, домовимось!

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід