Лінолеум Grabo (Грабо) Угорщина

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Підлогове покриття вибирають один раз на довгі роки. Якщо фінансове питання для вас має пріоритетну актуальність, вибирайте лінолеум. Головне, щоб його якість була високою, а властивості відповідали вимогам сучасного споживача. Лінолеум grabo це відмінне рішення. Його доступна вартість і відмінна якість зробили його популярним серед клієнтів багатьох країн світу. Магазин Стайл-Центр допоможе вам придбати даний товар за найвигіднішою ціною від виробника.

Основні характеристики покриття

Лінолеум Граб виробляє угорська фірма, яка використовує для його виготовлення найкраща сировина та новітні технології. Завдяки цьому, покриття екологічне і гігієнічне. Сертифікати Держстандартів і євростандартів підтверджують його якість і безпеку.

Покриття grabo порадує вас своїми властивостями. Завдяки зносостійкості воно прослужить не один рік. За ним легко доглядати і його просто монтувати. Дані характеристики говорять про чудесну практичності і функціональності даного лінолеуму.

Види лінолеуму Грабо

Лінолеум Grabo виробляють за налагодженою, продуманої технології. Це дозволяє стежити за якістю вихідної сировини і готового матеріалу. Фірма дає гарантії на свою продукцію, так як впевнена в якості виробленого товару. Покриття ділять на кілька видів, залежно від цілей використання розрізняють:

 • побутовий;
 • комерційний лінолеум грабував,
 • сценічний лінолеум.

Відрізняються ці види один від одного зносостійкість. Так як побутове користування не припускав великих навантажень на покриття, лінолеум для дому виробляють більш тонким. Його товщина всього 2,5-3 мм. Відповідно, і вартість такого покриття відрізняється від цін на інші види лінолеуму. Але це не означає, що його властивості гірше, ніж, наприклад, у комерційного покриття. Використавши побутовий лінолеум для свого будинку або квартири, ви оціните його функціональність і зносостійкість. Але не варто застосовувати його як покриття підлоги в приміщенні, де завжди дуже багато людей, наприклад, в магазині. Також, можете подивитися спортивний лінолеум.

Напівкомерційний або сценічний лінолеум виробляють товщиною 3,5 мм. Він застосовується як покриття підлоги в офісі, в будинку або квартирі.

Комерційний лінолеум також має товщину в 3,5 мм, але його верхній шар зміцнюють спеціальним засобом для того, щоб збільшити показники зносостійкості. Такий вид покриття можна використовувати на складі, в магазині, офісі і т.д. Він прослужить не один рік і не втратить свій зовнішній вигляд.

Переваги покупки лінолеуму Grabo

До основних переваг відносяться:

 • якість матеріалу;
 • зносостійкість;
 • низька вартість;
 • легкість догляду;
 • наявність безлічі забарвлень і дизайнів.

Інтернет-магазин Стайл-Центр пропонує своїм клієнтам великий вибір оригінального підлогового покриття за найкращими цінами. У нас ви зможете придбати покриття від Grabo швидко і доступно. У разі виникнення додаткових питань, стосовно представленого товару, наші менеджери нададуть інформативні консультації.

Часто задаваемые вопросы про Лінолеум Grabo (Грабо) Угорщина

✅ Какие самые популярные товары в категории Лінолеум Grabo (Грабо) Угорщина в 2020 году ❓

🔝 ТОП-3 самых популярных товаров в категории Лінолеум Grabo (Грабо) Угорщина магазина Стайл-центр Лінолеум Acoustic 43 Uni (Акустик 43 юні) Grabo, Лінолеум Diamond Standart Fresh (Діамонд Стандарт Фреш) Grabo, Лінолеум Acoustic 43 Uni (Акустик 43 юні) Grabo

✅ На какие бренды категории Лінолеум Grabo (Грабо) Угорщина стоит обратить внимание в магазине Стайл-центр❓

В категории Лінолеум Grabo (Грабо) Угорщина представлены следующие бренды 💎 - Grabo

✅ Какие самые дешевые товары в категории Лінолеум Grabo (Грабо) Угорщина ❓

☘️ Самые бюджетные позиции из категории Лінолеум Grabo (Грабо) Угорщина в интернет магазине Стайл-центр - Лінолеум Top Extra (Топ Екстра) Grabo, Лінолеум Diamond Standart Fresh (Діамонд Стандарт Фреш) Grabo, Лінолеум Acoustic 43 Uni (Акустик 43 юні) Grabo

✅ Почему магазин Стайл-центр так популярен❓

 • Широкий ассортимент предложенных моделей изделия;
 • Скорость оформления заказа составляет не более 5 секунд
 • Наличие строительной лицензии позволяет нам предоставлять также комплекс услуг
 • Поставки покрытий для пола от европейских производителей
 • Удобные способы оплаты и быстрая доставка