Килимова плитка для навчальних приміщень

Знайдено: 1 - 24 серед 33 товари

Серед розмаїття вибору килимовій плитки особлива увага приділяється практичним, простим в догляді і експлуатації покриттів. Якраз мобільна килимова плитка відноситься до одних з них.

Килимова плитка для навчальних приміщень, промислових підприємств, магазинів і подібних закладів підбирається з урахуванням особливостей прохідний навантаження, тому для них рекомендується товста плитка з просоченою пилевідштовхуючим низьким і жорстким ворсом. Основний догляд за нею становить суха чистка, за допомогою якої забирається велика частина забруднень.

Рекомендації по вибору плитки для навчальних закладів

При виборі та купівлі килимовій плитки для навчальних закладів слід керуватися наступними рекомендаціями:

  • кількість килимовій плитки. Виходячи з площі навчального приміщення і числа елементів в упаковці, проводиться розрахунок необхідного обсягу плитки. Важливо пам'ятати, що із загальної кількості буде суттєвий відсоток обрізків, тому слід понад обчисленого кількість додати ще 5-20%. Ті фрагменти, які залишаться після укладання, можуть використовуватися в якості заміни зіпсованих елементів настилу;
  • зовнішній вигляд килимовій плитки. Загальне сприйняття і дизайн кімнати багато в чому залежить від кольору настилу. Основною перевагою плитки є можливість на свій розсуд викладати орнамент, малюнок, мозаїку або створити шаховий порядок за рахунок різних кольорів плитки. У випадку з одноколірної плиткою виходить цілісне однотонне покриття;
  • типи основи. Килимова плитка для навчальних приміщень в Україні відрізняється жорсткою нееластичною основою, до складу якої входить скловолокно, вініл, пластик, поліпропілен і бітум. Саме від її якості залежить загальна вологостійкість і стійкість до механічних пошкоджень. Клей для килимового покриття підбирається індивідуально, виходячи з шорсткості підстави. Слід зазначити, що є моделі, які оснащені клейкою основою, що істотно спрощує монтаж плитки.

Купити килимову плитку для навчальних приміщень в Києві за вигідною ціною в роздріб або оптом можна в нашому магазині підлогових покриттів для будь-якого виду інтер'єру і будь-який експлуатаційного навантаження «Стайл-Центр».