Килимова плитка для ресторану

Знайдено: 1 - 24 серед 43 товари

Критерії вибору килимовій плитки для ресторану істотно відрізняються від вибору матеріалу для домашнього використання. При цьому враховують такі параметри:

  • зовнішній вигляд;
  • особливості догляду;
  • ціна;
  • показник зносостійкості.

Крім того, покриття повинне бути пожежобезпечним, антистатичним, мати оригінальний дизайн. Килимова плитка для ресторану - ідеальний варіант покриття для підлоги.

Особливості вибору килимовій плитки для ресторанів

Перш ніж купити килимову плитку для ресторанів в Києві, рекомендовано звернути увагу на наступні моменти:

  • ворс. Для його виготовлення використовують синтетичні матеріали. Плити з таким ворсом менше забруднюються, стійкі до пошкоджень і стирання. Величезною перевагою є те, що при необхідності можна замінити зіпсований елемент;
  • густина. Для приміщень з великою прохідністю рекомендовано купувати покриття з щільністю більше 1250 г / м2. У номерах дозволено укладати матеріал з щільністю 950-1000 г / м2;
  • безпека. Сучасні різновиди килимовій плитки для ресторану мають сертифікат, в якому зазначено, що матеріал дозволено використовувати в ресторанах;
  • грязеотталкивающие властивості. Більшість виробників для підвищення якості своєї продукції застосовують спеціальні просочення: грязеотталкивающие, антистатичні, антибактеріальні. Просочення не вбереже від забруднень, але істотно полегшить процес прибирання.

Зовнішній вигляд і дизайн килимовій плитки також мають значення. Особливо це стосується відомих ресторанів. Величезний асортимент килимових покриттів, в тому числі і плиток, нікого не залишить байдужим. У нашому магазині «Стайл-Центр» в Україні ви неодмінно підберете ідеальний варіант, який стане родзинкою вашого інтер'єру. За допомогою комбінації плиток з різним малюнком можна отримати ексклюзивне рішення.

Килимова плитка має доступну ціну. Ворсова частина зовні схожа на ковролін, а низ виконаний з бітуму, гуми або скловолокна. Завдяки сучасним технологіям виробництва матеріал виходить важким, міцним, має естетичний вигляд. Він здатний досить довго зберігати початковий стан. Ми пропонуємо купити килимову плитку оптом на вигідних умовах.