Килимова плитка для магазину

Знайдено: 1 - 24 серед 44 товари

Багато хто віддає перевагу килимовій плитці завдяки її відмінним експлуатаційним характеристикам і доступній вартості. На сьогоднішній день даний вид підлогового покриття є досить популярним в Україні і використовується для обробки приміщень різних видів.

Для тих, хто цінує зручність і довговічність при облаштуванні підлоги, килимова плитка стане ідеальним рішенням. При влаштуванні фальшивого статі, відмінністю якого є практичність, надійність і максимальна простота в експлуатації, використання килимовій плитки стане необхідністю. Особливо широко цей вид підлогового покриття використовується в офісних приміщеннях, банках, аеропортах, магазинах, де присутня підлогу з вбудованими прихованими комунікаціями. Це дає можливість легкого доступу до комунікацій, знижує шумові і звукоізоляційні характеристики і сприяє легкої заміни пошкоджених модулів.

Килимова плитка для магазину

Килимова плитка є порізаним на квадрати покриттям для підлоги. Довговічності і надійності сприяє наявність жорсткого бітумного або ПВХ підстави. Плитка легко монтується і невибаглива в догляді.

Перевагами даного покриття є:

  • різноманітність кольорів, текстур і відтінків дає можливість вибрати оптимальний килимове покриття, яке буде відповідати індивідуальним побажанням кожного покупця;
  • доступні ціни;
  • килимова плитка для магазину не вимагає додаткового догляду в процесі використання;
  • при можливих механічних пошкодженнях проводиться легка заміна кількох складових, що значно економить бюджет, в порівнянні з повною заміною підлоги.

В онлайн каталозі інтернет-магазину «Стайл-Центр» можна вибрати необхідний варіант килимового покриття для магазинів і інших приміщень. У каталозі можна ознайомитися з усіма характеристиками продукції і подивитися фотографії.

Наша компанія «Стайл-Центр» працює без посередників, тому ми надаємо споживачам доступні ціни та високу якість продукції. Купити килимову плитку в Києві можна як оптом, так і в роздріб. Вибравши якість за доступною вартості, ви придбаєте комфорт і стильний дизайн вашого приміщення.