Килимова плитка Modulyss (Модулісс) Бельгія

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Килимова плитка Modulyss (Модулісс) купити, ціна, продаж, Київ, Україна

Килимова плитка Modulyss (Модулісс) має найширший спектр застосування і відрізняється різноманіттям кольорів і дизайнів. Розглянемо основні колекції, які виробляє Modulyss:

Alpha - однотонна петлевая плитка з ворсом з 100% -го поліаміду, пофарбованого в масі. Загальна вага плитки становить 4300г, вага ворсу 500г / м.кв. Висота ворсу килимовій плитки 2,7мм. Alpha має 33-й клас зносостійкості і добре підходить для укладання в офісах.

First - також має однотонний дизайн з легким меланжем. Це петлевая килимова плитка 33-го класу зносостійкості на бітумної основі. First - килимова плитка для офісу, з загальною вагою 4300г / м.кв., Вагою ворсу 540г / м.кв. і висотою ворсу 2,9мм. Це одна з найпопулярніших колекцій в палітрі Modulyss, на базі якої фабрика запустила ряд дизайнерських підколекції з різними графічними ефектами.

First Radiant - килимова плитка в семи кольорах з рідкісними кольоровими лініями має строгий і функціональний вид.

First Lines - проводиться в восьми кольорах, кожен з яких має два варіанти дизайну з синіми або червоними лініями.

First Stripes - варіант дизайну з дев'яти кольорів в нейтральних тонах, насичених великою кількістю тонких ліній.

First Waves - колекція виробляється в шести нейтральних тонах. Спеціальна комбінація смуг на плитці створює динамічний ефект хвилі.

First Blocks - колекція виробляється в 6-ти ніжних відтінках. За рахунок особливого способу тафтінга, на плитці створюється унікальний графічний візерунок у вигляді блоків. Ця колекція надає необмежені можливості для дизайну.

First Absolute - має оригінальну петлеву структуру, яка додатково підкреслюється двоколірним виконанням у вигляді смуг.

Millennium 100 - петлевая килимова плитка Modulyss, що стала найпопулярнішою серед схожих колекцій. Millennium 100 володіє яскраво вираженим меланжем, який добре приховує забруднення і має дуже хороші технічні показники. Вага плитки 4585г / м.кв., Вага ворсу 580г / м.кв., Висота ворсу 3,0мм. Ворс плитки виготовляється з поліаміду, пофарбованого в масі, що надає йому особливу цветоустойчивость.

З-Line - нова колекція фабрики Modulyss, з яскравим і вражаючим дизайном у вигляді ліній. Цей дизайн створює на підлозі відчуття потоку. Плитка має комбіновану структуру з петлі і розрізного ворсу, що відрізняється підвищеним комфортом. З-Line можна укладати в офісах і готелях. Вага плитки становить 4650г / м.кв., Вага ворсу 1050г / м.кв., Висота ворсу 4,1мм. Килимова плитка відноситься до 33-го класу зносостійкості.

On-line 1 і On-line 2 - дві споріднені, схожі між собою колекції. Це петлевая плитка з цікавим і живим дизайном з яскравим меланжем у вигляді смуг. Modulyss On-line має 33-й клас зносостійкості, що дозволяє використовувати її в місцях з високою інтенсивністю експлуатації як в офісах, так і готелях і ресторанах. Загальна вага плитки становить 4530 г / м.кв., Вага ворсу 700г / м.кв., Висота ворсу 2,6 мм.

Step - петлевая зносостійка килимова плитка фабрики Modulyss, що випускається в 45-ти кольорах. Тут можна знайти як класичні спокійні дизайни, так і яскраві сучасні кольори. Килимова плитка Step - це необмежені можливості для дизайну і творчого польоту думки. Step має вагу 4300г / м.кв., Вага ворсу 530г / м.кв., Висоту ворсу 2,8мм.

Affinity - килимова плитка з розрізним ворсом і кручений структурою фризі. Affinity має 32-й клас зносостійкості і високий рівень комфортності. Вага ворсу плитки 850г / м.кв., Загальна вага 4655г / м.кв., Висота ворсу 4,7мм.

Uni - як випливає з назви, плитка має однотонний дизайн з розрізним ворсом. Uni виготовляється в якості велюру і має 33-й клас зносостійкості, і може застосовуватися як в офісних, так і в готельних приміщеннях. Технічні характеристики плитки: загальна вага 4400г / м.кв., Вага ворсу 660г / м.кв., Висота ворсу 4,0мм.

Unique - килимова плитка фабрики Modulyss, з класичним комерційним дизайном сіль-перець. Ця колекція має 33-й клас зносостійкості. Ця плитка відмінно поєднується з колекцією Uni, що дозволяє створити на підлозі індивідуальний неповторний дизайн.

Black & - яскрава, структурна петлевая килимова плитка яка поєднує в собі чорні лінії з насиченими кольоровими смугами. Плитка надає підлозі розкішний вигляд і при цьому має максимальну зносостійкість (33-й клас) і високим рівнем комфорту. Вага ворсу підлогового покриття 850г / м.кв., Загальна вага 4400г / м.кв., Висота ворсу 3,5мм.

First Radiant - має інноваційний дизайн у вигляді строгих кольорових смуг на сірому тлі. Колекція ідеально комбінується з килимовою плиткою Xtra Step! Ворс плитки висотою 2,9мм і вагою 540г / м.кв. виготовлений з поліаміду, пофарбованого в масі. Вага плитки 4300г / м.кв.

Round-up - підлогове покриття з витонченим меланжем. Вага ворсу становить 700г / м.кв., Що є дуже хорошим показником для петлевий плитки, і дозволяє присвоїти їй 33-й клас зносостійкості. Дана плитка в комбінації з Line-up і Shine-up зробить будь-який інтер'єр неповторним.

Line-up - петлевая плитка фабрики Modulyss. Дизайн є тонкі строгі лінії на тлі пастельних тонів. Якщо необхідна килимова плитка для офісу, то Line-Up буде оптимальним варіантом. Ворс даного продукту виготовляють з поліаміду, пофарбованого в масі, і має вагу 550г / м.кв. Загальна вага плитки 4400г / м.кв.

Strepqes C і Strepqes L - унікальний продукт фабрики Modulyss. Дизайн цих двох колекцій є поєднанням широких ліній. Основна відмінність полягає в тому, що Strepqes C це килимова плитка з розрізним ворсом, а Strepqes L - килимова плитка з петльовим ворсом. Обидві відмінно комбінуються з іншими дизайнами фабрики Modulyss. ТТХ Strepqes C: вага плитки 4700г / м.кв, вага ворсу 950г / м.кв., Висота ворсу 4,4мм, клас - 33. ТТХ Strepqes L: вага плитки 4700г / м.кв, вага ворсу 950г / м.кв ., висота ворсу 3,5мм, клас - 33.

Cambridge - однотонна плитка в якості саксони з ворсом з поліаміду. В окрему колекцію Xtra виведені 9-ть найяскравіших і насичених відтінків. Килимова плитка відрізняється високим рівнем комфорту, але має тільки 32-й клас зносостійкості. Даний продукт відмінно підходить для готелів та офісів VIP класу. Вага ворсу плитки 1050г / м.кв., Що при висоті 5мм є хорошим показником. Загальна вага плитки становить 4650г / м.кв.

Perpetual - петлевая килимова плитка, яка має великий список референцій по всьому світу. Такої популярності вона досягла завдяки широкій колірній гамі з 24-х модних відтінків і дев'яти світлих тонів, виведених в окрему підколекції Xtra Perpetual. Плитка виготовляється з поліаміду, вага ворсу 700г / м.кв., Загальна вага 4600г / м.кв. і має вищий 33-й клас зносостійкості.

Shine-Up - петлевая килимова плитка. Відмінною особливістю є гламурне поєднання блискучих смуг з матовою ниткою. Плитка може використовуватися як сама, так і добре поєднуватися з колекціями Line-up і Round-up. Shine-Up виготовляється з волокна, пофарбованого в масі, вага якого становить 660г / м.кв. і має висоту 2,8 мм.

Reverse 100 - відмінне інноваційне підлогове покриття, виготовлене за технологією мікротафтінга. Килимова плитка являє собою практичний дизайн у вигляді ліній, який навіяний сучасною архітектурою. Колекція має виключно високу зносостійкість і виготовляється з переробленого поліаміду, пофарбованого в масі. Вага покриття 4400г / м.кв., Вага ворсу 650г / м.кв., Клас зносостійкості - 33, висота ворсу 0,8мм.

Normal і New Normal - дві споріднені колекції петлевий плитки з однаковими технічними характеристиками і відрізняються між собою тільки дизайном. Ці колекції зручно комбінувати в одному приміщенні для створення унікального інтер'єру. Килимова плитка Normal складається з шести однотонних кольорів з легким меланжем. Колекція New Normal включає в себе дванадцять однотонних кольорів з рідкісними ненав'язливими смугами. Вага плитки 4100г / м.кв., Склад ворсу поліпропілен, вага ворсу 580г / м.кв., Висота ворсу 3,4 мм, клас покриття 31. Ці колекції рекомендується використовувати в офісах з низькою експлуатаційним навантаженням.

In-groove - колекція петлевий килимової плитки. Дизайн розроблявся з урахуванням максимальної захисту від бруду. Для виготовлення плитки використовується нитка з особливою структурою, завдяки якій пил в приміщенні вловлюється і утримується в шість разів краще, ніж на підлогах з твердим покриттям. Вага килимовій плитки 4700г / м.кв., Вага ворсу з поліаміду 740г / м.кв., Висота ворсу 3,6 мм.

Gradient - абсолютно новий продукт фабрики Modulyss. Це петлевая колекція виготовляється в 12-ти кольорах. Її відмінною рисою є те, що на одній плитці здійснюється плавний перехід від темного півтони до світлішого. В результаті виходить приголомшливий графічний ефект. Вага плитки 4450г / м.кв., Вага ворсу з поліаміду 740г / м.кв., При висоті 3,0 мм, клас зносостійкості - 33.

Metallic - петлевая килимова плитка, що поєднує матову нитка з блискучою ниткою Brilliance. В результаті покриття набуває пікантний металевий відтінок. Цю килимову плитку можна застосовувати в офісах, готелях, розважальних зонах. Колекція складається з 27-ми кольорів.

Color & - структурний однотонне петлеве підлогове покриття. Яскраві, насичені, що викликають кольору дозволяють реалізувати нескінченну кількість комбінацій оформлення статі. Color & підходить для офісів, готелів, аеропортів і т.п.

Connexxion - петлевая плитка з сучасним дизайном. На сірому тлі позначені легкі лінії свіжих і яскравих забарвлень. Така плитка пожвавить будь-який офіс і зробить робочу атмосферу в ньому ділової і затишною. Ворс плитки виготовлений з поліаміду, пофарбованого в масі, і має вагу 700г / м.кв. при висоті 2,7 мм. Загальна вага покриття 4200г / м.кв. Клас плитки - 33.

Converse 100 - підлогове покриття, виготовлене за методом мікротафтінга. Колекція складається з восьми однотонних спокійних кольорів. Дана плитка відрізняється особливою міцністю і довговічністю. Це досягається тим, що при вазі ворсу 480г / м.кв., Його висота складає всього 0,8 мм.

White & Black - колекція петлевий плитки зі структурним ворсом, яка складається зі святкових білих і елегантних чорних кольорів, а також їх комбінацій між собою. Ця килимова плитка зрадить неповторний і розкішний вигляд будь-якому приміщенню. Килимова плитка White & Black також дуже гармонійно поєднується з іншими колекціями фабрики Modulyss.

Alternative 100 - це високий стиль і клас. Структура плитки представлеет собою комбінований ворс з поліаміду, що поєднує в собі петлю і розрізний ворс. Застосування килимовій плитки modulyss Alternative100, зробить комфортним будь-який офіс або готель. Дизайн плитки є меланж, структурований в смуги, що забезпечує свіжий вигляд підлоги і його максимальну грязезащиту. Клас плитки - 32, вага 4400г / м.кв., Вага ворсу 800г / м.кв., Висота ворсу 3,4 мм.

NewShapes - являє собою варіанти килимової плитки Alternative 100, Cambridge, First Absolute у вигляді планок розміром 25см Х 100см.

Mark-up - петлеве підлогове покриття. Ця плитка має спокійні врівноважені кольору, які будуть ідеальними для офісу.

Pure Air 100 - як випливає з назви колекції це підлогове покриття дозволяє очищати повітря в приміщенні. Завдяки спеціальній структурі волокна і способу виготовлення плитки, кількість пилу в повітрі зменшується в кілька разів у порівнянні з іншими покриттями для підлоги. Це досягається тим, що пил легко вловлюється килимовою плиткою і утримується в ньому. Надалі цей пил без проблем видаляється звичайним пилососом.

Килимова плитка Modulyss (Модулісс) зі складу, оптом, вибір, укладання ...

Найширший вибір килимовій плитки Modulyss (Модулісс) для офісу, будинку, готелю, ресторану, кінозалу ...

Наша компанія пропонує величезний вибір килимовій плитки на будь-який смак і колір. Фахівці допоможуть Вам підібрати необхідний продукт за оптимальною ціною, розкажуть про всі його властивості та виконають укладання, якщо знадобиться. Ми працюємо як в Києві так і в інших містах України.

Поставки по всій Україні: Київ, Харків, Львів, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг ...

Швидке і професійне виконання робіт, супер вигідні умови і оптимальні ціни!