Комерційний ковролін

Знайдено: 1 - 24 серед 62 товари

Комерційний ковролін - це ідеальне рішення для тих, хто перебуває в пошуках підлогового покриття для приміщень з великою прохідністю. Даний виріб володіє довговічними характеристиками і презентабельним зовнішнім виглядом, за ним легко доглядати. Підлогове покриття здатне наповнити приміщення затишком і відчуттям комфорту. Ковролін комерційний в Києві широко використовується як для офісів, так і для інших приміщень.

Основні переваги комерційного ковроліну в порівнянні з іншими підлоговими матеріалами

Купити комерційний ковролінПотребітелі все більше віддають перевагу комерційним ковроліну, так як він володіє значними перевагами у вигляді:

  • звукозахисний ефект, за рахунок якого перебування в приміщення з великим скупченням людей стає більш комфортним;
  • довговічності. Підлогові вироби з відміткою 32-33 розраховані на найвищий рівень прохідності, тому вони мають підвищеними експлуатаційними характеристиками, що сприяють тривалому терміну служби;
  • різновиди виробів, завдяки чому можна підібрати оригінальне рішення для будь-якого інтер'єру;
  • екологічності, яка відповідає нормативам європейської асоціації з контролю екологічних стандартів;
  • затримки запорошених утворень. Ковролінове покриття вважається більш гігієнічним в порівнянні з покриттями з інших матеріалів;
  • енергозбереження, за рахунок чого в приміщенні зберігається тепло;
  • безпеки, завдяки наявності з анти ковзної текстурою.

Догляд за ковроліновим покриттям досить простий, за рахунок наявності короткого ворсу. Для того щоб ковролін придбав чистий зовнішній вигляд, його досить пропилососити для усунення забруднень. Вироби з ковроліну не втрачають свої первісні якості протягом довгого часу, зберігають колір і не піддаються біологічних факторів у вигляді грибка і цвілі.

Деякі споживачі вважають, що комерційний ковролін, купити який можна за оптовими цінами в нашому магазині Стайл-Центр в Україні, може стати причиною алергічних реакцій, однак це помилка. Підлогове покриття має нейтральними характеристиками, які не впливають на прояв алергії. Результатом алергії може стати тільки неякісний догляд і підвищений рівень вологості в приміщенні.

Ковролін комерційний: види

Ковролін можна поділити на кілька типів, які залежать від цінового сегмента, виробника і експлуатаційних характеристик. Більш дешевим варіантом є килимове покриття на гумовій основі, яке незалежно від доступної вартості відрізняється високою стійкістю до стертості. Підлогове покриття з петлевого ковроліну має привабливий зовнішній вигляд, передбачає наявність ворсу 4-6мм, даний вид займає середнє місце в ціновій категорії. До самого дорогого виду відноситься ковролін тканого типу, який володіє чудовим зовнішнім виглядом і високими показниками якості.

Ковролінове покриття комерційного типу за оптовими і роздрібними цінами

Комерційний ковролін, ціна на який залежить від експлуатаційних показників, виготовляється за допомогою:

  • тканого методу;
  • тафтингового способу;
  • голкопробивной технології.

Покриття, виготовлені тканим методом, мають більш міцними і надійними характеристиками. Тафтингові матеріали виготовляються з ворсовим і петельним виконанням. А іглопрообівная технологія передбачає використання голок без вушок.

Основою комерційного ковроліну зазвичай виступає основа із синтетичного джуту. Механічні навантаження не сприяють деформації ковролінового покриття і не травмують його. У магазині Стайл-Центр можна придбати будь-який вподобаний комерційний ковролін оптом.

Де купити комерційний ковролін в Києві, Україні?

Компанія Стайл-Центр в Київ спеціалізується на продажу підлогових покриттів, в тому числі і комерційного типу, за оптовими і роздрібними цінами. В асортименті магазину представлений широкий асортимент підлогових покриттів від вітчизняних та іноземних виробників. Наша компанія несе відповідальність і гарантує високу якість продукції. Купити комерційний ковролін в Києві і Україні - це ідеальне рішення, яке підійде для приміщень з великою прохідністю. Також у нас є оптові ціни на комерційний ковролін, що робить вашу покупку ще більш вигідною! Наші консультанти відповідять на всі питання і допоможуть оформити замовлення.