Дитячий ковролін - безпечне покриття для підлоги для кімнати малюка

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів
991,20грн
Ціна опт - договірна

Дитяча кімната - невелика територія дитини. Батькам хочеться створити затишну і теплу атмосферу. Вибір підлогового покриття - укладає етап облаштування приміщення. Дитячий ковролін є відмінним рішенням для кімнати малюка. Інтернет-магазин «Стайл-Центр» пропонує широкий асортимент різних покриттів, які підкорять серце як діточок, так і дорослих.

Ковролін для дитячої кімнати: властивості і особливості

На що слід звернути увагу, відправляючись за покупкою? Ознайомтеся з характеристиками дитячого ковроліну:

  • Товщина основи. Даний показник визначає шумо- і теплоізоляційні властивості виробів. Чим більше товщина основи, тим тепліше буде підлогу. Прошарок - хороший амортизатор, який пом'якшує удари при падінні (особливо важливо в будинку з маленькими крихтами, для яких кожен крок - цілий подвиг). Товщина основи, як правило, становить більше 2 мм.
    Ворс, висота якого може складати від 3 до 5 мм.
  • Тип ворсу. Найпоширенішими і затребуваними вважається дитячий ковролін з петлевим типом ворсу, рідше набувають - з велюровими нитками. Останній варіант трохи вибагливий у догляді.
  • Склад покриття. Для виробництва дитячого ковроліну використовують екологічно чисті матеріали, які є абсолютно нешкідливими для здоров'я малюка.

Вибираємо ковролін з дитячим малюнком

Вибрати полотно необхідно так, щоб воно відповідало не тільки всім перерахованим вище параметрам, але також подобалося дитині. В інтернет-магазині підлогового покриття «Стайл-Центр» представлено великий асортимент ковроліну в дитячу кімнату, який вразить і приємно вразить яскравими фарбами і незвичайним сюжетом кожного маленького дослідника. Улюблені казкові герої, замки з принцесами, дракони, океан з його жителями, дороги з машинками - цілий світ зображений на невеликому полотні ковроліну, яким можна прикрасити підлогу в кімнаті.

Ковролінове покриття має відмінні шумо- і звукоізоляційні властивості, що є одним з основних критеріїв при облаштуванні житла. Дитячий ковролін користується популярністю в Києві, Дніпрі, Львові, Полтаві, а також інших населених пунктах України. Простота в догляді і монтажі, тривалий термін служби, практичність, барвистий дизайн - основні переваги сучасного підлогового покриття.

Подаруйте барвисте настрій вашій дитині, купуючи дитячий ковролін в інтернет-магазині «Стайл-Центр».