Ковролін (килимове покриття) Для ресторану

Знайдено: 1 - 24 серед 67 товарів

Як правило, в приміщенні ресторану знаходиться багато людей, з цієї причини поверхні підлоги доводиться витримувати велике навантаження. Для цього покриття для підлоги повинно бути стійким до стирання, іншим видам агресивного впливу, а також витривалим. Сучасні дизайнери при оформленні інтер'єрів нерідко останнім часом вибирають ковролін для ресторану.

У тому випадку якщо ви вирішили купити ковролін для ресторану, тоді ласкаво просимо в інтернет-магазин scentr.com.ua. У нас ви неодмінно знайдете великий вибір підлогових покриттів, тому вибрати підходящий варіант буде просто.

Як підібрати ковролін для ресторану?

Для того щоб уникнути розмноження бактерій, вологопоглинання, ворс даного покриття проходить обробку спеціальними речовинами. Застосовувані склади надають матеріалу грязеотталкивающие, антистатичні якості. Серед інших переваг ресторанних ковроліну виділяють:

  • простий догляд;
  • травмобезпека;
  • екологічність;
  • шумопоглинання;
  • стійкість до навантажень.

Ковролін для ресторанів повинен відповідати специфічним вимогам. Він повинен бути міцним, витримувати велике навантаження, високі температури від сигаретного попелу, рідина від розливають напоїв. Крім цього, підібране покриття повинне витримувати вплив різних агресивних чинників.

Основною характеристикою ковроліну вважається міцність. Вона залежить від матеріалу. Поліамід стійкий до стирання, він утворює міцні синтетичні нитки. У деяких випадках застосовується комбінований варіант, коли ворс складається з поліаміду, вовни. Важливо відзначити, що це найбільш зручний ковролін, призначений для ресторану. Його ціна може бути трохи більше, ніж у поліаміду, але виглядає він набагато красивіше. До того ж, подібні покриття стійкі до навантажень від ходьби, не вигоряють від сонця, попадання мийних засобів, тривалий час не толочаться.

Поліпропілен також є міцним матеріалом. Нерідко можна купити ковролін з ресторану бу, виготовлений з даного матеріалу, так як він і після тривалого використання виглядає добре. До того ж, такий ковролін ресторанів коштує дешевше, ніж інші подібні аналоги, чим приваблює власників закладів.

Де придбати ковролін для ресторанів?

Якщо ви хочете, щоб ковролін ресторану служив довгий період часу, залишаючи при цьому первинний зовнішній вигляд, рекомендуємо вивчити пропозиції нашого інтернет-магазину scentr.com.ua. Великий вибір кольорів, фактур, зносостійкість дозволить навіть самому вимогливому клієнтові зробити свій вибір. Наші товари виготовлені добре зарекомендували себе виробниками, все покриття відповідають необхідним стандартам, приваблюють відвідувачів ресторанів.

Часто задаваемые вопросы про Ковролін для ресторану

✅ Какие самые популярные товары в категории Ковролін для ресторану в 2020 году ❓

🔝 ТОП-3 самых популярных товаров в категории Ковролін для ресторану магазина Стайл-центр Ковролін Granit (Граніт) Forbo, Ковролін Supernova (Супернова) AW, Ковролін Capitol (Капітоль) Balsan

✅ На какие бренды категории Ковролін для ресторану стоит обратить внимание в магазине Стайл-центр❓

В категории Ковролін для ресторану представлены следующие бренды 💎 - AW, Contract floor, Forbo

✅ Какие самые дешевые товары в категории Ковролін для ресторану ❓

☘️ Самые бюджетные позиции из категории Ковролін для ресторану в интернет магазине Стайл-центр - Ковролін Polo (Поло) AW, Ковролін Rambo (Рембо) AW, Ковролін Joker (Джокер) AW

✅ Почему магазин Стайл-центр так популярен❓

  • Широкий ассортимент предложенных моделей изделия;
  • Скорость оформления заказа составляет не более 5 секунд
  • Наличие строительной лицензии позволяет нам предоставлять также комплекс услуг
  • Поставки покрытий для пола от европейских производителей
  • Удобные способы оплаты и быстрая доставка