Ковролін для офісу, офісний ковролін

Знайдено: 1 - 24 серед 63 товари

Під час ремонту офісного приміщення слід приділити особливу увагу підлогового покриття. Одним з найпопулярніших видів підлогового покриття є ковролін, який має масу переваг і є ідеальним варіантом для офісу. У нашому інтернет-магазині в Києві представлений широкий асортимент офісного ковроліну за оптовими цінами.

Переваги офісного ковроліну

Офісний ковролін в Києві виготовляється як з синтетичних, так і з натуральних матеріалів, і має низку переваг у вигляді:

  • широкого асортименту, завдяки чому можна підібрати необхідний колір вироби, матеріал і якість;
  • високої зносостійкості, яка сприяє тривалому терміну експлуатації, навіть в приміщеннях з великим потоком людей;
  • простоти в догляді;
  • простого монтажу;
  • доступною вартості.

Як вибрати ковролін в офіс?

Перед тим як купити ковролін для офісу слід врахувати головні критерії, до яких відносяться:

  • практичні характеристики;
  • група зносостійкості з відміткою 32 або 33;
  • простий догляд;

Найголовнішим критерієм при виборі ковроліну для офісу є практичність. Так, підлогові вироби повинні бути практичними і виготовлятися з якісних матеріалів. Ковролін в офісі повинен мати властивості, стійкими до стирання. Покриття для підлоги, виготовлені з м'якого або довгого ворсу, не підходять для офісних приміщень. Такі вироби не стійкі до великих навантажень, їх краще використовувати для домашнього призначення.

Для офісних приміщень найкраще підійде ковролін з таких матеріалів як:

  • нейлон, який протистоїть статичним розрядам, є досить щільним матеріалом і має стійкість до механічних впливів, до зниження скручування і високої прохідності;
  • поліестер. Офісний ковролін, основою якого є поліестер, має більш низьку вартість в порівнянні з нейлоном. Володіє також зносостійкими якостями і привабливим зовнішнім виглядом.

Для того щоб купити ковролін для офісу оптом чи вроздріб, необхідно ознайомитися зі складом виробів з якого виготовляється підлогове покриття. Ковролін буває тканинної, тафтінгованного і иглопробивного типу.

Купити ковролін для офісу в Києві оптом

Для того щоб офісний ковролін купити в Києві і наповнити інтер'єр в офісі комфортом і затишком, слід ознайомитися з онлайн каталогом, в якому представлені різноманітні варіанти підлогового покриття. Інтернет магазин scentr.com.ua подбав про своїх покупців і надав широкий вибір підлогових виробів з ковроліну. На ковролін офісний ціна в Києві прийнятна. Є оптові і роздрібні ціни.

Ніяка заміна ковроліну в офісі не буде краще ковролінового покриття. Вироби зарекомендували себе з найкращого боку і користуються популярністю серед покупців. Якщо ви хочете зробити офісний інтер'єр комфортним і затишним, тоді покупка підлогового покриття з ковроліну - це те, що вам потрібно.