Ковролін Balsan (Балсан) Франція, килимове покриття

Знайдено: 1 - 24 серед 50 товарів

Ковролін Balsan (Балсан) купити, ціна, продаж, Київ, Україна

Французька фабрична компанія Balsan (Балсан), яка виробляє підлогове покриття для комерційних, а також побутових цілей, пропонує багатий вибір якісне рулонне покриття з різною колірною палітрою і текстурою.

Килимові покриття марки Балсан відрізняються своєю практичністю, індивідуальністю і функціональністю, що підходить під будь-яке дизайнерське рішення. Вся продукція відзначена знаком якості GUT і відповідає екологічним нормам міжнародної програми HQE.

Килимове покриття Balsan (Балсан) зі складу, оптом, вибір, укладання ...

Килимова плитка французької марки Балсан - це модульне підлогове покриття, що застосовується не тільки для приміщень з великою прохідністю, але і з незначним навантаженням.

Ковролін Balsan виготовляється у формі квадрата розміром 50х50, що дозволяє відчутно знизити витрати матеріалу в результаті можливості придбання потрібної кількості килимовій плитки строго по заданих розмірах. Завдяки зручній формі забезпечується легка і швидка укладка і транспортування. Залежно від виду ковроліну Balsan ціна може варіюватися.

З технічної точки зору ковролін є в деякій мірі «пасткою» для дрібного пилу і бруду, що витає у вигляді мікрочастинок в повітрі. Завдяки знезаражують підлогового покриття Балсан чистота атмосфери приміщення досягається 50%, внаслідок чого редукується ризик розвитку алергії і патологій дихальних шляхів.

переваги:

  • для підтримки чистоти полиамидного ковроліну досить просто його пропилососити;
  • завдяки невеликій ворсу ковролін забезпечує високу безпеку дітей і людей похилого віку, істотно зменшуючи кількість падінь і травм за рахунок щільного зчеплення ніг з покриттям;
  • французький ковролін торгової марки Balsan відрізняється високим ступенем шумопоглинання, ніякого скрипу мостин і стукоту каблуків;
  • більш того високий показник термоаккумуляціі вироби допомагає зберегти до 12% тепла в приміщенні;
  • ковролін Balsan легко стелиться, немає необхідності застосовувати спеціалізовані технології монтажу, досить загальноприйнятих для м'яких текстильних покриттів.
  • в тому випадку, якщо килимова плитка прекрасно контрастує або гармонійно вливається в загальний колористичний концепт приміщення, відсутня необхідність покупки килима.

Поставки по всій Україні: Київ, Харків, Львів, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг ...

Ковролін Balsan купити недорого можна на сайті магазину «Стайл-Центр» в Києві. Перевагою покупки килимового покриття підлоги в нашому в магазині є широкий асортимент і зручний інтерфейс сайту, які допоможуть в швидкий і легкий виборі найбільш прийнятного варіанту. У каталозі представлені не тільки зображення обраного ковроліну, але і фото інтер'єру, де він розташований.

ковролин Балсанковролин Balsan