Укладання підлогових покриттів

Компанія «Стайл-Центр» має професійне підрозділ по укладанню підлогових покриттів. Наші фахівці мають досвід укладання таких підлогових покриттів, як лінолеум, килимове покриття, килимова плитка, ламінат, дизайнерський ПВХ плитка на площах від 5-ти квадратних метрів до 10 000 квадратних метрів. При цьому ми професійно готуємо підставу будь-якої складності. Також можемо якісно виконувати роботи як в самі стислі терміни, так і вести довгострокові проекти в кілька черг будівництва, періодом більше одного року.

Наші фахівці постійно вдосконалюють свою майстерність на різних навчальних тренінгах та семінарах, що проводяться як виробниками підлогових покриттів, так і виробниками будівельної хімії для влаштування основ. Це дозволяє нам використовувати самі передові технології і матеріали для отримання найбільш якісного результату.

Особливості укладання підлогових покриттів

Висока якість виконання робіт можуть підтвердити такі об'єкти, як: Офісний центр компанії Мітсубіши моторс "Дніпровська лагуна» (килимова плитка 3500м.кв.); Центр Ядерної Медицини на базі Київської онкологічної лікарні (комерційний лінолеум 2500м.кв.); Радіоізотопні лабораторії в лікарні «Феофанія» (радіаційно стійкий лінолеум 650 м.кв.); VIP-зал терміналу В аеропорту «Бориспіль» (килимове покриття 450 м.кв.); Готель «Бориспіль» (килимове покриття 3000м.кв.); Бізнес центр «Бескідів» (килимове покриття 4000м.кв.); Готель «Шале Грааль» у Трускавці (килимове покриття 500м.кв.); Посольство Голландії в Україні (килимова плитка 800м.кв.); а також безліч інших приватних, комерційних і державних об'єктів по всій Україні.