Дизайн

Фахівці «Стайл-Центр» розроблять і реалізують будь-який дизайн статі з урахуванням специфіки приміщення і Ваших побажань. Ми допоможемо підібрати не тільки вид і тип підлогового покриття, але і порадимо, який колір буде найбільш імпонують і які типи підлогових покриттів можна комбінувати.

Для шанувальників індивідуального дизайну ми реалізуємо можливості з виробництва килимового покриття з логотипами і ексклюзивними неповторними візерунками та малюнками. Дана програма реалізується на килимових покриттях французької фабрики BALSAN (Балзан).

Індивідуальний дизайн

Якщо Ви підбираєте покриття для банку або офісного центру, ми зможемо реалізувати варіант по килимовій плитці з індивідуальним дизайном фабрики DESSO (ДЕССА) Голландія.

Крім усього, ми можемо реалізувати індивідуальний дизайн і на ламінованих підлогах з екстра високим ступенем зносостійкості. Ламінована підлога з індивідуальним дизайном буде доречний як для будинку, так і в автосалоні, бутіку, офісі, банку, готелі і т.д.

З лінолеуму реалізуються різні логотипи, фризи, вставки, а також тематичне оформлення статі в залежності від функціонального призначення приміщення.

Наші фахівці мають величезний досвід в інсталяції покриттів найскладнішого дизайну і допоможуть Вам у реалізації самих запаморочливих ідей.

Крім підлогових покриттів наші дизайнери розроблять для Вас індивідуальний дизайн штор і реалізують його на практиці.