Догляд за гумовим покриттям в спортивному залі

Власники спортивних залів намагаються мінімізувати використання підлогових покриттів у вигляді ковроліну та дерев'яних дощок. Пояснити це можна тим, що подібні матеріали підсилюють ковзання. Також вони менш гігієнічні. Ці фактори можуть бути небезпечними для людини. В останні кілька років в спортивних залах активно використовується гумове покриття, яке відповідає всім нормам безпеки.

Догляд за спортивним покриттям

Спортивне покриття купитиЯкщо ви покрили підлогу гумовими матеріалами, значить повинні знати основні правила догляду за ними. Регулярне дотримання всіх рекомендацій дозволяє продовжити термін експлуатації спортивного покриття. Для чищення необхідно використовувати ті кошти, які перераховані в рекомендаціях виробника. Також є ряд інших основних правил, які вважаються універсальними і підходять для всіх типів гумової статі. В процесі догляду слід використовувати:

  • засоби для чищення, до складу яких немає хлору і відбілювачів. Ці речовини стоншують шар покриття і роблять його більш сприйнятливим до пошкоджень;
  • спеціальні машини для прибирання (пилосос з м'якою насадкою).

Догляд за спортивним покриттям в приміщенні

Намагайтеся щодня проводити вологе прибирання в залі, щоб він завжди був чистим і безпечним для людей. При цьому дотримуйтеся наступних рекомендацій:

  • використовуйте гумові швабри і м'які ганчірки;
  • застосовуйте мильну воду, щоб прибрати невеликі забруднення.

Для довговічності гумового статі потрібно враховувати ті рекомендації по догляду, які прописані виробником. Використання агресивних чистячих засобів можуть негативно відбитися на стані гумового покриття для підлоги. Тому не рекомендується застосовувати засоби, у складі яких є кислоти, скипидар, нафтопродукти і ацетон.

Якщо ви будете дотримуватися всіх вищевказаних рекомендацій, то зможете забезпечити в спортивному залі всі необхідні санітарні та гігієнічні умови. Крім цього, правильний догляд сприяє збільшенню терміну служби покриття.