Переваги модульних ПВХ-покриттів

Не так давно будівельний ринок надав інноваційний матеріал - модульні ПВХ-покриття. Це особливі ПВХ-плити для установки підлогового покриття в формі звичайної квадратної плитки або орнаменту-мозаїки. Хоча подібні методики укладання виникли в Європі вже більше десятиліття тому, в Росії вони почали проводитися лише в 2008 році і стрімко набули популярності. Сьогодні дані матеріали широко затребувані для обробки приміщень або конструкцій різного призначення.

Однак перелік необхідних вимог досить великий. Перш за все, модульне покриття повинне витримувати величезні навантаження, хімічний вплив, ультрафіолетові промені, мати властивості, що стримують вогонь і мати діелектричний ефект. Поверхня в свою чергу повинна бути протиковзка і привабливо виглядати.

Особливим попитом користується промислова різновид підлог, виготовлена ​​з ПВХ-модулів. Їх застосовують в таких випадках:

  • динамічного руху особин або технічного обладнання;
  • значна механічне навантаження на покриття;
  • використання хімічних засобів на виробництві;
  • високі претензії до стійкості, надійності, легкому догляду та довговічності.

Саме з перерахованих вище причин покриття для підлоги з ПВХ-модулів затребувані для обробки складських будівель, паркувальних стоянок, промислових виробництв, автомийок, різнопланових установ, торгових центів, офісних, спортивних або відкритих приміщень.

Ключові особливості та переваги

Зовні ПВХ-плитка виглядає красиво, імітуючи структуру і відтінок натуральних матеріалів у вигляді каменю або деревини. Завдяки модульній структурі є поєднання різноманітних варіантів оформлення, що дозволяє домогтися бажаного результату.

Серед переваг можна виділити наступні аспекти:

  • безпеку для здоров'я забезпечена змістом винила в складі, який є абсолютно нешкідливим для людського організму. Екологічно чисте підлогове покриття офіційно підтверджено відповідними сертифікатами;
  • висока стійкість до вологи дозволяє проводити надійну укладку в ванних або кухнях;
  • термостійкість надає можливість установки «теплої підлоги», в процесі роботи якого деформація плитки виключена, а проведення монтажу просте і швидке.

Не знаєте, де придбати модульні покриття? Наш магазин пропонує свої послуги.