Особливості комерційного ковроліну

Комерційний ковролін купитиДля підлогових покриттів, які використовуються в громадських приміщеннях, таких як торгові центри, великі офіси і місця з наявністю інтенсивних навантажень повинні визначатися жорстким критеріям. До ідеального типу підлогових покриттів для таких приміщень відноситься комерційний ковролін. Його відмінністю є високі показники зносостійкості, стійкість до стирання і пошкодження механічного характеру. Ключовим гідністю даних матеріалів є легкий догляд і можливість очищати поверхні від різного роду забруднень. В основному комерційний ковролін володіє коротким ворсом, що визначає легкий процес збирання та особливість виду.

Також даний тип підлогового покриття може використовуватися не тільки для комерційних приміщень. При виборі естетичного підлогового покриття з високими показниками зносостійкості правильним рішенням стане вибір комерційного ковроліну. Багато хто використовує його для оформлення підлог в дитячих кімнатах, кухнях, робочих кабінетах і т.д. Різноманітність ворсу комерційного ковроліну в вигляді кат-Пайла, велюру, скролла, комбінованого багаторівневого покриття дає можливість створювати незвичайні і вишукані дизайни.

При виробництві комерційного ковроліну дотримуються різні технології, які визначають зовнішній вигляд і характеристики виробів. Для иглопробивного ковроліну характерний короткий ворс і практичність в ході експлуатації. При його створенні використовуються спеціальні зазубрені голки, які мають здатність проникати всередину волокон і пробивати матеріал через основу. Дана технологія дає можливість створювати міцні моделі, відмінністю яких є високі показники звукопоглинання. Ковролінове покриття з наявністю гумової основи стане ідеальним варіантом для об'єктів, де переважає підвищена вологість. Ковролін иглопробивного типу входить в бюджетний сегмент, його відмінністю є скромний і стриманий дизайн.

Для тафтингового методу характерно створення покриттів з наявністю оригінально оформленого ворсу, різних рівнів і структур. Голки протягують волокна ворсу крізь основу з подальшим утворенням петель в області лицьового боку. Петлі можуть залишатися незмінними або розрізати. Це і визначає зовнішній вигляд ворсу (гладкий, петлевий, розпушений).

До найбільш дорогому підлогового покриття відноситься тканий ковролін. До складу даного виду входить ворс і основи, які переплітаються між собою. Це дозволяє наблизити їх структуру до традиційних килимах. Основою даного виду виступає джут натурального або синтетичного походження. Першим варіантом варто віддати перевагу в тому випадку, коли ковролін вибирається для будинку. А для офісних приміщень та об'єктів комерційного типу найкращим рішенням стане синтетичний матеріал. Підкладка і ворс це єдине ціле, яке визначає тривалий термін експлуатації без втрати первозданної привабливості.

Найпопулярніші бренди

Популярні бренди комерційного ковролінуНа сьогоднішній день виробники підлогових покриттів пропонують широкий асортиментний ряд продукції. До найпопулярніших і гідним брендам можна віднести: Betap, ITC, AW, а також не менше гідних виробників Balta і Condor.

Голландський виробник Betap спеціалізується на випуску килимових покриттів більше 50 років. Завдяки багаторічному досвіду бренду вдалося налагодити сучасні технології та впровадити новітні розробки в процес виробництва. Вироби даного бренду є ідеальним співвідношенням доступного цінового сегмента і високої якості. В процесі виробництва ковроліну використовується декілька технологій: голкопробивна і тафтингові. Основними матеріалами виступають поліпропілен і поліамід. Велика розмаїтість виробів дає можливість покупцеві вибрати необхідний вид підлогового покриття для будь-якого приміщення. А великий вибір кольорів створити яскраві і цікаві дизайни.

Бельгійський бренд ITC спеціалізується на виробництві підлогових покриттів, в основному для житлових об'єктів. У широкий асортиментний ряд в основному входять ніжні кольорові гами, які стануть ідеальним рішенням для створення самих вишуканих інтер'єрів. Асортимент дозволяє підібрати необхідне покриття з наявністю зображень або без, в різних колірних гамах. Бельгійська торгова марка пропонує покупцям такі види ворсу як: скролл, велюр, кат луп, саксони, кроки.

Ще однією відомою компанією, яка виробляє ковролін високої якості за доступними цінами, є фірма AW. Відмінністю виробів франко бельгійській компанії є незвичайні моделі з різними зображеннями. Такі варіанти підійдуть для дитячих кімнат. Для всіх зображень ретельно продумані колірні гами, які позитивним чином допоможуть розвитку уяви дитини. Для створення легкої та затишною атмосфери в спальній кімнаті варто віддати перевагу колекції Sophistication. До важливого відмінності даних підлогових покриттів відноситься наявність анти грязьовий просочення, завдяки якій процес чищення стає більш легким.

Бельгійський бренд Balta виробляє різні види покриттів комерційного призначення, які стануть оригінальним доповненням до найвишуканішим інтер'єрів. Підлога підійдуть для домашніх інтер'єрів, елітних готелів, готелів і ресторанів. Вироби мають класом зносостійкості від 22 до 31, це дає можливість вибрати якісні моделі для різних приміщень. Комерційний ковролін від бельгійського виробника володіє доступною вартістю.

Ще одним не менш популярним брендом є голландська фірма Condor. Відмінністю даного бренду є виробництво комерційного ковроліну в стриманому стилі із застосуванням елегантних колірних гам. Оформлення ворсу у вигляді кат-Пайла, петлевого, комбінованого, фризі, кат луп дає можливість підібрати ідеальний варіант для будь-якого приміщення. Продукція бренду має високі показники практичності, зносостійкості і легкістю в процесі збирання. Широкий асортиментний ряд дозволяє вибрати підлогове покриття з наявністю короткого ворсу для офісного приміщення і з довгим, і м'яким для спальних і дитячих кімнат.