Модульна килимова плитка: особливості

Купити килимову плитку в КиєвіОдним з найпопулярніших напрямків у виробництві покриттів для підлоги є килимова плитка. Даний матеріал користується великою популярністю завдяки ряду таких переваг як: велика функціональність, легкість установки і екологічний склад. Нарізка матеріалу проводиться на квадрати однакових розмірів (в основному 50 на 50 см), доповненням служать підстави, які виготовляються з таких матеріалів, як бітум або полівінілхлорид. Далі проводиться армування плитки за допомогою скловолокна.

Процес виконання монтажу модульного килимового покриття

При виробництві даного напольного матеріалу використовуються особливі технології, завдяки яким відсутня необхідність створення полотна і вимір кожного сантиметра. Для швидкого і якісного встеляли підлоги необхідно прикладання кожного квадратика на квадрат, який розташовується поруч. Процес проводиться до того моменту, поки площа покриється повністю.

За рахунок наявності порівняно твердої і гнучкою підкладки, для виробництва якої використовуються спеціальні смоли і модифікований бітум, мінімізуються ризики появи деформації матеріалів при використанні. Також підкладка сприяє щільному прилягання сторін і поруч розташованих кутів. Жорстка основа кожного елемента сприяє щільному укладанню, навіть при однотонному зображенні стикова область малопомітна.

Модульне килимове покриття по праву може називатися аналогом ковроліну. Волокна і ворс підлогового покриття визначають естетичні характеристики і показники стійкості до зношування.

Переваги і недоліки

Килимова плитка Київ

Якщо порівнювати модульну плитку з іншими покриттями для підлоги, то можна сказати, що модульне покриття має ряд наступних позитивних якостей:

• різноманітність колірних рішень дає можливість створення будь-яких дизайнерських рішень в процесі оформлення статі;

• після процесу монтажу даного підлогового покриття відходи є мінімальними;

• монтаж підлогового покриття здійснюється при дотриманні технологій. Якщо є необхідність замінити зіпсовані або зношені елементи, тоді проводиться заміна на нові квадрати. Варто зауважити, що повністю покриття не змінюється;

• можливість простого доступу до проведень і іншим комунікацій, розташованими під підлогою;

• зручне зберігання і транспортування матеріалів;

• стійкість до забруднень;

• тривалий термін експлуатації.

Мінусом даного підлогового покриття можна вважати більш високий ціновий сегмент в порівнянні з іншими видами покриттів для підлоги.

Створення яскравого дизайну за допомогою килимової плитки

Для того щоб створити яскравий інтер'єр в будь-якому приміщенні, буде це вітальня, дитяча кімната, спальня, кухня або навіть офісне приміщення, багато дизайнерів віддають перевагу модульної килимової плитки. Різні колірні рішення і відтінки даних підлогових виробів дають можливість створювати неординарні й цікаві дизайни. Для створення оригінального дизайну необхідно виробляти розташування квадратів в різній послідовності.

Найвідомішим і популярним способом є укладання квадратів в шаховому порядку. Також за допомогою уяви і фантазії можна застосовувати і інші варіанти у вигляді розташованих смуг в різній послідовності і інших цікавих орнаментів. Якщо планується монтаж однотонних підлог, то їх зовнішній вигляд також буде відрізнятися привабливістю за рахунок непомітних стиків.

Для кого буде актуальна модульна плитка

При створенні даних підлогових матеріалів використовуються такі матеріали як: антрон або поліпропілен. Склад першого варіанту володіє екологічними ресурсами, які роблять його лідером. Сам ворс має несприятливими умовами, в яких шкідливі мікроорганізми не мають шансів розмножуватися. Це говорить про безпеку даних матеріалів. Антрон стійкий до підвищених температур і спалахів, володіє високими експлуатаційними характеристиками, що дає можливість використання його в громадських місцях.