Килимова плитка - що необхідно знати

За еволюцією килимових покриттів можна спостерігати щорічно. В результаті з'явилася величезна кількість їх варіацій. Розрізняти їх можна за формою, а також з технічними і дизайнерськими напрямками.

В останні кілька років особливою популярністю користується килимова плитка. За текстурою вона нагадує звичайний ковролін, але відрізняється за розміром. Найпопулярніший розмірний варіант - 50х50 см. Також в магазинах можна знайти килимову плитку розмірами 47х47 см і 60х60 см.

Класифікація килимової плитки

Купити килимову плитку в Києві

Є кілька видів підлогового покриття, які розрізняються за такими характеристиками:

  • за типом зон застосування;
  • класів навантаження.

Різновиди килимовій плитки наступні:

  • домашні;
  • напівкомерційні;
  • комерційні.

Ці види відрізняються між собою переважно за зовнішнім виглядом і рівнем комфортності поверхні. Тому можна користуватися будь-яким типом для обладнання житла або офісів.

Досвідчені фахівці класифікують килимову плитку за показниками зносостійкості. Визначити його можна в процесі випробувань за тим же принципом, що і інші підлогові покриття. Якщо правильно дізнатися клас зносостійкості, то ви з легкістю зможете зрозуміти, підійде обрана комплектація плитки для певного приміщення чи ні.

Якщо ви будете посилатися тільки на зовнішній вигляд товару, то можете легко помилитися у виборі. Не можна покривати підлогу килимовою плиткою слабкого класу міцності в приміщеннях, де вельми завантажений трафік (офіси, громадські будівлі і т. Д.). Неправильно підібране покриття загрожує його передчасним пошкодженням і необдуманою тратою грошей.

Якщо ви вибираєте килимову плитку для житлових приміщень, то віддавайте перевагу 23-му, 31-му, 32-му і 33-му класу зносостійкості. Тому можете не переживати, що покриття втратить презентабельність зовнішнього вигляду або структуру. Для комерційних приміщень, де постійний потік людей,  краще купувати плитку 32-го класу і вище.

При виборі плитки для комерційних приміщень також слід враховувати матеріал її ворсу. Віддавайте перевагу поліамідному (нейлоновому) ворсу, так як він володіє високим опором до забруднень і впливу ультрафіолету. Також плитка з подібного матеріалу характеризується відмінною довговічністю і збереженням зовнішнього вигляду.

Килимова плитка з поліаміду легка в догляді, оскільки вглиб не проникає бруд. Досить щодня забиратися в приміщенні, використовуючи пилосос. У разі сильних забруднень можна скористатися щадними миючими засобами.

Якщо у вас залишилися питання, щодо вибору килимовій плитки, то ви можете зателефонувати за нашими номерами, вказаними на сайті магазину «Стайл-Центр». Ми із задоволенням надамо вам пораду з приводу асортименту і характеристик товарів.