Як чистити ковролін від кави або чаю

Завжди приємно за бесідою в домашній обстановці випити кави, чай, натуральний сік або вино. Неприємно боротися з плямами, які можуть з'явитися на килимових покриттях, якщо ви випадково проллєте на них будь-яку кольорову рідину. На білих і світлі килимових покриттях можуть з'явитися жовтувато-коричневі розводи від чаю і кави. Так буде зіпсований дизайн приміщення, а улюблений килим забруднений. Деяким здається, що єдино правильним виходом буде викинути килим. Це хибне уявлення. На щастя, зараз є способи, що дозволяють позбутися від подібних забруднень.

Професійна допомога

Кращим методом врятувати килимове покриття є замовлення хімчистки. У домашніх умовах ви можете вчасно прибрати пролиту рідину. Паперові серветки і бавовняні рушники добре вбирають вологу і не дають їй просочитися в ворс. Так ви мінімізуєте площа і наслідки забруднення.

Самостійна боротьба із забрудненнями від чаю і кави

Є кілька ефективних способів для старих і нових плям:

  • Старі плями. Приготуйте розчин, додавши в 2 ст. ложки теплої води 1 ст. л. розчину рідкого мила або мийного засобу для посуду і 1 ст. л. оцту. Попередньо намочіть забруднену поверхню для розм'якшення волокна. Потім нанесіть розчин і залиште його на 15 хвилин. Після закінчення часу потріть ворс тканинним рушником. Повторіть процедуру кілька разів.
  • Свіжі плями:
    змішайте 0,5 ч. ложки нашатирного спирту і 2 ч. ложки гліцерину. Отриману суміш нанесіть на губку і потріть пляму. Зробіть так кілька разів. Після закінчення процедури протріть вологою серветкою;
    з'єднайте 1 ч. ложки харчової солі і 2 ч. л. гліцерину. Втирайте в килим, який повинен посветлеть. Потім промийте господарським милом і сполосніть прохолодною водою.

Якщо ви побоюєтеся, що самостійно не зможете впоратися, то майстри компанії «Стайл-Центр» із задоволенням зроблять це за вас. Всі кошти, що дозволяють повернути чистоту покриття, ми привозимо з собою, від вас вимагається тільки призначити час. Ви можете залишити заявку на хімічну чистку вашого килима в будь-який час. Ми працюємо цілодобово.