Характеристики ковроліну, на які слід звернути увагу перед покупкою

Ковролін вважається найтеплішим різновидом підлогового покриття. Він ідеально підходить для облаштування житлових і комерційних приміщень. Вмонтувати покриття не складно, достатньо скористатися спеціальним клеєм або двостороннім скотчем. Завдяки ковроліну на підлозі забезпечується відмінна звукоізоляція, що актуально для батьків, у яких є маленькі діти. Величезний асортимент забарвлень дозволяє вибрати найоптимальніше рішення для певного приміщення.

Що рекомендується враховувати при підборі ковроліну?

Ковролін купити КиївЩоб купити якісний ковролін, який буде задовольняти всі ваші побажання (комфорт, затишок, тепло, звукоізоляція і приємний зовнішній вигляд), потрібно враховувати цілий ряд характеристик. До них відносяться:

  • матеріал для виготовлення. Вельми популярним вважається ковролін, який виготовляється з натурального або синтетичного сировини. Ненатуральні матеріали будуть перевагою, адже вони не провокують алергію;
  • спосіб виготовлення. Є кілька способів створення ковроліну, якими користуються на виробництві. Вельми якісним вважається підлога, яка виконана за технологією тканого способу. Суть його полягає в плетінні пряжі різного відтінку, при цьому підстави зав'язують на щільні вузли;
  • тип і довжина ворсу. Від висоти ворсу залежить якість і швидкість догляду. Якщо ви покрапаєте ковролін з довгим ворсом, то готуйтеся до того, що чистити такий виріб доведеться довго і ретельно.

Як визначити, де поганий, а де якісний ковролін?

Є кілька способів, що дозволяють визначити якість ковроліну. В першу чергу звертайте увагу на ціну. Якщо вартість дуже низька, то краще відмовитися від покупки. Швидше за все, товар не якісний, адже ціна за 1 м² повинна бути не нижче 100 грн.

Також враховуйте термін служби і технічні характеристики товару, які вказує продавець. Якщо вони вас не задовольняють, то пошукайте більш якісний ковролін.